LISTA E KËMBIMIT NBRSM: Sa kushton euro sot?

monedhë lista e kursit të këmbimit euro
PS. Arkivi

Sipas kursit të kursit të Bankës Popullore të Republikës së Maqedonisë së Veriut për 2.02.2023, kursi mesatar i euros është 61.6950 denarë, dollarit amerikan 56.6321 denarë, kurse funtit britanik 69.7828.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës