Lista e kursit të këmbimit NBRSM: Sa kushton euro sot?

monedhë lista e kursit të këmbimit euro
PS. Arkivi

Sipas kursit të këmbimit të NBRSM, kursi mesatar i euros sot është 61.5040 denarë, kurse dollarit amerikan 56.6648 denarë. Kursi mesatar i paundit britanik është 72.2090 denarë.

Lista e kursit të këmbimit NBRSM

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës