Lista e kursit të këmbimit NBRSM: Sa kushton euro sot?

Foto: Arkivi

Sipas kursit të NBRSM-së, kursi mesatar i euros është 61.6950 denarë, ndërsa për dollarin amerikan 56.6737 denarë. Kursi mesatar i paundit britanik është 69.9807 denarë.

Lista e kurseve të NBRSM për ditën 31.04.2023

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës