Kumanovka raportohet i zhdukur

Oficeri i Policisë / Foto: Arkivi

Një grua tridhjetë e shtatë vjeçare nga Kumanova është raportuar e zhdukur nga bashkëshorti i saj dje në mbrëmje.

– Më datë 07.12.2023 në ora 21.45 në SVR Kumanovë, N.C. (42) nga Kumanova ka raportuar se bashkëshortja e tij J.C është larguar nga shtëpia. (37), informojnë nga Departamenti i Punëve të Brendshme.

Policia thotë se po merren masat për gjetjen e personit dhe se aktualisht po kryen veprimet në vendngjarje.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës