Kallëzim penal për një nga Ohri i cili i vuri flakën një kazinoje

Arkivi

SVR Ohër ka paraqitur kallëzim penal kundër pesëdhjetë e katër vjeçarit S.R. nga Ohri për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerjen e veprës penale, personi “shkaktues i rrezikut të përgjithshëm”.

Ai dyshohet se më datë 04.05.2024 ka shkaktuar zjarr në një kazino në rrugën “Partizanska” në Ohër me lëng të ndezshëm.

Nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës