Christina Ricci ishte vetëm 9 vjeç kur Johnny Depp i shpjegoi asaj se çfarë është homoseksualiteti.

Johnny Depp
Johnny Depp / Foto: EPA-EFE / MICHAEL REYNOLDS

Christina Ricci hapur në kujtesën e fëmijërisë, në të cilën Johnny Depp ai i shpjegoi asaj "çfarë është homoseksualiteti".

Aktorja e Jellowjackets ishte nëntë vjeç kur luajti së bashku me të dashurën e atëhershme të Depp, Winona Ryder, në dramën romantike të vitit 1990 Mermaids.

“Diçka po ndodhte në xhirime dhe dikush nuk ishte i mirë me dikë tjetër. Dhe ata thanë diçka si, 'Oh, mirë, ai mund të jetë homofobik'," i shpjegoi Ritchie Andy Cohen gjatë një paraqitje të fundit në emisionin e tij radiofonik SiriusXM.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Christina Ricci (@riccigrams)

“Dhe pastaj thashë: “Epo, nuk e kuptoj se çfarë është kjo”, vazhdoi ajo. "Unë isha në trailerin e Winonës në atë kohë dhe ajo tha: "Nuk di si t'jua shpjegoj".

Më pas, Winona telefonoi të dashurin e saj të atëhershëm, Depp.

"Kështu që ajo më futi në telefon me Johnny dhe Johnny ma shpjegoi atë," kujton Ritchie.

Video e ditës