Më në fund ranë dakord: Kevin Costner dhe ish-gruaja e tij kanë finalizuar divorcin

Foto: EPA-EFE / DAVID SWANSON

Duket se Procedurat e dhimbshme të divorcit të Kevin Costner dhe Christine Baumgartner kanë përfunduar. Më në fund çifti ranë dakord.

“Kevin dhe Christine Costner kanë arritur në një marrëveshje miqësore dhe të ndërsjellë për të zgjidhur të gjitha çështjet që lidhen me procedurat e tyre të divorcit”, tha zëdhënësi i Kevin në një deklaratë, raporton revista. "Njerëz" (Njerëz).

Kthesa e ngjarjeve është befasuese, duke pasur parasysh betejën e diskutueshme ligjore të çiftit gjatë muajve të fundit që kur Christine paraqiti kërkesën për divorc më 1 maj pas 18 vitesh martesë.

Por miqtë e saj të ngushtë thonë se Christine ende duhej të pajtohej me kushtet e Kevin Costner.

"Christine nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të vazhdonte me atë që kërkoi Kevin, sepse ai kishte të gjithë fuqinë dhe ishte në duart e tij." Nëse do të vazhdonte të luftonte, përfundimisht do të humbiste gjithçka. Ajo tha se ishte një fitore për fëmijët, sepse asnjë fëmijë nuk dëshiron të kalojë diçka të tillë, e lëre më syrin e publikut, "i tha një mik i ngushtë i Christine's. "Daily Mail" (Dailymail). 

Për të kujtuar, Christine i kërkoi aktorit Kevin Costner t'i paguante asaj rreth 175.057 dollarë në muaj në mënyrë që tre fëmijët e tyre të mund të jetonin të njëjtin stil jetese me secilin prind. Baumgartner pretendon në dosjet se fëmijët jetojnë me babanë e tyre në një kompleks bregdetar me vlerë midis 65 dhe 95 milionë dollarë dhe udhëtojnë me avionë privatë gjatë pushimeve luksoze me të.

Dizajneri i çantave pretendon se aktori duhet të kishte paguar më shumë për mbështetjen e fëmijëve "kështu që fëmijët mund të kenë pushime të ngjashme kur janë me të, dhe kjo është e drejtë, edhe nëse pagesat për mbështetjen e fëmijëve përmirësojnë stilin e jetesës së Christine".

Kevin Costner: Ish-gruaja ime po kërkon 248.000 dollarë mbështetje për fëmijët për të paguar operacionin e saj plastik

Kevin Costner e pagoi 1,45 milionë dollarë pas divorcit, gruaja nuk dëshiron të largohet

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës