Kush do të jetë Zoro i ri?

Foto: Printscreen - Instagram

Aktori, regjisori dhe producenti spanjoll Antonio Banderas, i cili luajti hakmarrësin e maskuar në filmin The Mask of Zorro të vitit 1998 dhe vazhdimin e vitit 2005 The Legend of Zorro, tha se Tom Holland do të ishte aktori ideal për të zënë vendin e tij.

Në bisedë me ComicBook.com, Banderas tha:

"Ne bëmë Uncharted me të, dhe ai është kaq energjik dhe argëtues, dhe ai e ka atë shkëndijë."

Aktori i Puss in Boots zbuloi se do të konsideronte kthimin për një film të tretë për të dorëzuar maskën në Holandë - ashtu siç bëri paraardhësi i tij Sir Anthony Hopkins në The Mask of Zorro.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Tom Holland (@tomhollxand_)

"Po, do ta konsideroja këtë mundësi." Pse jo” – tha ai.

Aktori 62-vjeçar zbuloi më parë se ai ishte kontaktuar nga regjisori legjendar Quentin Tarantino për një film të ri Zorro dhe Django Unchained në të cilin ai do të bashkohej me Jamie Foxx.

Video e ditës