Një burrë nga Koçani ka mbetur i plagosur rëndë pasi motori i tij ka dalë nga rruga

Policia NDALO aksidentin e trafikut
Shirit policor / Foto: Dragan Mitreski

Një pesëdhjetë e një vjeçar nga Koçani ka mbetur i plagosur rëndë pasi ka dalë nga rruga duke drejtuar një motoçikletë.

“Dje në ora 13.00:51 në Stacionin Policor të Koçanit është raportuar se në rrugën “Stamen Manov” në Koçan, V.J.(XNUMX) nga Koçani, duke drejtuar një motoçikletë me targa të Koçanit, ka dalë nga rruga. Në aksident shoferi ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të Koçanit”, njofton MPB.

Inspektim është kryer nga ekipi inspektues nga OVR Koçani.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës