Vajza e Michael Jackson është rritur në një bukuroshe të vërtetë: Këtë këshillë të babait nuk do ta harrojë kurrë!

Foto: Printscreen / Instagram

Paris Jackson, vajza e këngëtares së njohur Michael Jackson, u rrit në një bukuri të vërtetë. Ajo kaloi një periudhë shumë të turbullt në jetën e saj, por gjithsesi ia doli t'u bëjë ballë sfidave të shumta dhe tani po ndërton një karrierë të suksesshme muzikore.

Paris ka lindur në vitin 1998 dhe që atëherë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të famës së babait të saj. Ai mbeti pa baba kur ishte vetëm 11 vjeç dhe pa nënën e tij Debbie Rowe e ka njohur në moshën 13-vjeçare dhe pohon se sot kanë një marrëdhënie cilësore.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga (@parisjackson)


Që nga vdekja e babait të saj, jeta e saj ka ndryshuar tërësisht. Ajo foli disa herë për lidhjen e tyre. Ai i dha asaj një këshillë që Parisi ende e mban mend shumë mirë:

"Kurrë nuk harrojmë! "Nëse unë vdes nesër, kujto gjithmonë atë që të thashë," tha Paris i trishtuar.

Ajo theksoi se i mbante mend mirë këshillat e tij dhe ai i tregoi shumë gjëra për botën e aktrimit dhe muzikës.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga (@parisjackson)

“Ushtruam bashkë, kishim një gjuajtje të vogël të improvizuar. Më thoshte, në këtë skenë do të qash, dhe unë bëra. “Ai donte të më prezantonte me botën e muzikës dhe aktrimit”, kujton ajo.

Parisi është shfaqur disa herë në fushatën e Calvin Klein, e cila ishte trampolina e saj për aktrim të mëtejshëm. Ajo u rrit në një grua të re të bukur që ka para të mjaftueshme për të mos bërë asgjë, por kjo nuk e pengoi atë të dëshironte të ndërtonte karrierën e saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga (@parisjackson)

Pasuria e saj vlerësohet në më shumë se 100 milionë dollarë dhe kur të mbushë 30 vjeç, ajo do të trashëgojë një të tretën e pasurisë së Jackson dhe me kalimin e moshës do të marrë gjithnjë e më shumë para.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga (@parisjackson)

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës