Do të habiteni: Kim Cattrall kishte dy kushte për t'u kthyer në Sex and the City

Foto: EPA/SEBASTIEN NOGIER/Instagram/"And Just Like That"

Tifozët besnikë të serialit televiziv kult "Seksi dhe Qyteti" janë të kënaqur me lajmin se aktorja Kim Cattrall do të riprodhojë rolin e tij në vazhdimin e serialit – "Dhe ashtu si kjo".

Siç ndanë pjesë e mediave amerikane, personazhi Samantha Jones do të shfaqet në episodin e fundit të sezonit të dytë të And Just Like That, në të cilin ajo do të zhvillojë një bisedë telefonike me personazhin Carrie Bradshaw aktorja Sarah Jessica Parker.

Aktoret e “Sex and the City” në vitin 2008 / Foto: EPA/DANIEL DEME

Megjithatë, Faqja e gjashtë zbulon se Cattrall nuk u kthye vetëm në serial. Sipas burimeve të tyre, aktorja kërkoi të mos filmonte me ish-kolegët e saj - Sarah Jessica Parker, Kristin Davis и Cynthia Nixon. Ajo prej vitesh nuk ka marrëdhënie të mira me ta, veçanërisht me Parkerin.

Gjithashtu, ajo e pyeti drejtorin Michael Patrick King, e cila përndryshe është shumë e lidhur me Sarah Jessica Parker, për të mos qenë e pranishme në xhirime.

“Kim kishte dy kushte, që të mos vepronte me asnjë nga ish-bashkë yjet e saj dhe të mos e shihte Michael Patrick King”, tha burimi.

FOTO | Një nga personazhet e preferuar të “Sex and the City” po rikthehet, fansat janë gëzuar pa masë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës