Kim Kardashian u ankua: Më duhej ta kaloja ditëlindjen me fëmijët, ishte torturë...

Kim Kardashian me fëmijët / Foto: Printscreen / Instagram

Ylli i realitetit Kim Kardashian (43) në episodin e ri të emisionit “Kardashian” ka kujtuar ditëlindjen dhe është ankuar tek e ëma. Chris Jenner se ajo duhej ta kalonte me fëmijët e saj. Siç thotë ajo, kjo ishte për të "torturë e vërtetë".

“Doja të kisha një ditë për veten time, por në vend të kësaj isha e ngecur duke parë videot në YouTube në ditëlindjen time, duke pasur një turne të FIFA-s dhe duke bërë punë krijuese - duhet të kishit parë gjënë e shëmtuar që bëra. Nuk doja ta bëja këtë në ditëlindjen time”, tha Kim dhe më pas shtoi:

“Më duhet t'i ulem fëmijët dhe t'u them: "Kjo nuk është dita e nënës". Kjo është dita ime. A mendoni se mami dëshiron të bëjë sërish punë krijuese? Në ditëlindjen tuaj? Ditëlindja e kujt është?'”.

Ajo gjithashtu theksoi se ditëlindja e saj do të ishte perfekte nëse mund të mbyllte derën dhe të hante tortë dhe akullore në shtrat gjatë gjithë ditës.

“Por jo, askush nuk kujdeset për ëndrrat e mia, të paktën jo katër fëmijët”, tha ajo.

Pas transmetimit të episodit, Kim ishte shënjestër e komenteve negative.

“Ajo duhet të jetë mirënjohëse që madje ka mundësinë të kalojë kohë me fëmijët e saj. Nuk mund ta besoj që ajo është e mërzitur sepse fëmijët e saj duan të bëjnë aktivitete që janë argëtuese për ta. Asaj i mungojnë kujtimet e mrekullueshme me fëmijët e saj, duke preferuar të ankohet për ta dhe problemet e saj si nënë beqare në vend që të shijojë vetëm momentin me fëmijët e saj. Përpara se ajo ta kuptojë, fëmijët e saj do të jenë të rinj dhe do të duan të kthehen këto ditë'; “Lumturia ime është me fëmijët e mi” dhe “Mirë se erdhe në amësi”, ishin disa nga komentet.

FOTO+VIDEO | Kim Kardashian tronditi me fustanin në Met Gala: Si mund të marrë frymë në këtë?

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës