Kim Kardashian vjen në Serbi në qershor! Ylli i realitetit fillon një biznes në Beograd

Kim Kardashian / Foto: Printscreen / Instagram

Siç mëson ekskluzivisht "Kurir" serb nga një burim i njohur me planin e vizitës në detaje, më i famshmi yll i realitetit vjen në botë me fëmijët e tij Beogradi.

Arsyeja kryesore e vizitës është hapja e dyqanit të parë të markës së saj të modës në Beograd, dhe me atë rast Kim Kardashian do të marrë pjesë edhe në një festë të madhe për nder të saj, e cila do të mbahet në një vend ekskluziv.

- Kim mbërrin në Beograd nga Gjermania, më saktë nga Gelsenkirchen, ku së bashku me djemtë e tij Saint dhe Psalm do të ndjekin Kampionatin Evropian, më saktë ndeshjen që kombëtarja serbe do të luajë në fazën e grupeve kundër Anglisë më 16 qershor. Fëmijët e saj janë tifozë të mëdhenj të Premier League dhe futbollistë anglezë. I gjithë ekipi i saj do të jetë me Kimin dhe ajo do të ulet në aeroportin e Beogradit me avionin e saj privat “Kim jet”, të cilin e bleu disa vite më parë për 150 milionë dollarë të pabesueshëm. Ata do të qëndrojnë në suitën presidenciale të një prej hoteleve më të njohur të kryeqytetit. Ai do të qëndrojë me ne gjithsej dy ditë – tha bashkëbiseduesi për “Kurir” dhe shtoi:

– Krahas sigurisë personale, Kim do të ketë në shërbimin e saj sigurinë shtesë 24 orëshe, e cila do ta ndjekë në çdo hap. Ajo vjen në Beograd me rastin e hapjes së dyqanit të parë të markës së saj të modës në këtë pjesë të Evropës në një qendër tregtare. Në të njëjtën mbrëmje për nder të saj do të organizohet një festë e madhe, në të cilën do të jenë të pranishëm disa nga personalitetet tona argëtuese të listës A- tha burimi për “Kurir”, duke zbuluar se çfarë kërkoi Kim nga organizatorët për të realizuar vizitën e saj. .

Starleta kishte dëshira të veçanta kur bëhet fjalë për pamjet që dëshiron të vizitojë në Serbi.

- Kim shprehu dëshirën e saj për të vizituar tempullin e Shën Savës gjatë qëndrimit të saj, të cilin e pa në foto dhe u kënaq, si dhe Kalemegdan dhe pjesën buzë lumit. Ajo u kërkoi organizatorëve që të vinte në dispozicion një dalje për stafin që punon në hotel, si dhe të kishte dhjetë makina të ndryshme si karrem në çdo moment për të shmangur paparacët që me siguri do ta ndjekin gjatë gjithë kohës. Përveç kësaj, ajo pret që apartamenti i saj të ketë gjithmonë buqeta me lule të freskëta dhe ushqim në dhomën e tyre. Kim nga Beogradi niset për në Paris për javën e modës së lartë për meshkuj dhe femra – ka përfunduar bashkëbiseduesi për “Kurir”.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës