Catherine Omani (51): Princi Harry më dha puthjen më pasionante që kam marrë ndonjëherë

Foto: Instagram/Catherine Omani/EPA

Princi Harry i Britanisë ai ishte i njohur për stilin e tij të shthurur të jetesës në të njëzetat e tij. Krahas ndejave të “çmendura” në lokalet e natës, ai është parë shpesh në shoqërinë e vajzave të bukura dhe të pashme.

Sot, Princi Harry është një biznesmen serioz nga Kalifornia, bashkëshort dhe baba i një familjeje të pasur, i cili luan me polo në kohën e lirë.

Dhe ndërsa të gjithë presin me padurim kujtimet e tij, të cilat do të publikohen më 10 janar të vitit të ardhshëm, dhe shpresojnë të lexojnë disa sekrete "të lëngshme" nga Kështjella Windsor, ai ka dalë artikull interesant në gazetën tabloid britanik "The Sun".

Princi Harry / Foto: EPA/CHRIS HONDROS/POOL

Përkatësisht, ylli 51-vjeçar i reality show-t “Real Housewives of DC”, Katerina Omani zbuloi se ajo dhe princi kishin një lidhje të shkurtër kur ajo ishte 34 vjeç dhe Harry ishte 21.

Katerina ndau pothuajse gjithçka për romancën jetëshkurtër me Princin Harry – nga pijet në bar “Art” dhe klubin e natës “Eclipse”, tek mbledhja në shtëpinë e mikut të tij, ku të dy biseduan për një kohë të gjatë dhe u argëtuan. .

“U ngjitëm në tualet dhe filluam të bisedonim si adoleshentë, duke kënduar me furça dhëmbësh sikur të ishin mikrofona. Hymë në vaskë të veshur dhe një nga miqtë tanë na bëri një foto në telefonin tim. Pastaj Harry dhe unë shkuam në kuzhinë dhe ai më bëri një sanduiç të madh me proshutë”, tha ajo për The Sun.

“Kur i thashë se duhej të shkoja në shtëpi, ai më mori, më mbështeti pas murit dhe më dha puthjen më të bukur, më pasionante që kam marrë ndonjëherë. Isha absolutisht pa fjalë”, tha ajo.

Më pas Harry insistoi ta çonte në shtëpi, ku e prisnin vajzat e saj Ruby dhe Jade, gjashtë dhe shtatë vjeç në atë kohë.

Ata vazhduan t'i dërgonin mesazhe njëri-tjetrit dhe shkuan në disa takime të tjera.

"Ne u puthëm përsëri dhe Harry ishte i bukur, ai më tha se isha i bukur. Jemi takuar edhe disa herë, gjithmonë në lokale”, tha Katerina.

Por pavarësisht puthjeve dhe komplimenteve plot pasion, lidhja e tyre përfundoi papritur dhe pa kuptim. Catherine tha se Harry ndryshoi numrin e tij të telefonit pas një kohe dhe ky ishte fundi i tij.

Biondja e bukur tha se dyshonte se do të përfshihej në kujtimet e Princit Harry.

Dyshoj se do të shkruajë për mua në librin e tij, sepse nuk mundi të largohej i qetë as me 34-vjeçaren nënë të dy fëmijëve, marrëdhënia ishte krejtësisht e papranueshme”, tha ajo.

Video e ditës