Një person nga Kavadari i helmuar nga lënda narkotike është gjetur pa ndjenja në një oborr

Foto: “Sloboden Pechat” / Dragan Mitreski

Një person nga Kavadari i helmuar nga narkotikët është gjetur pa ndjenja në një oborr në Kavadar, njoftoi sot SVR Veles.

- Dje në orën 12.00 në OVR Kavadar, nga ana e Emergjencës Mjekësore, në oborrin e M.K. Më pas, me urdhër të gjykatës, oficerët e policisë kanë bastisur shtëpinë e MK-së, gjatë së cilës është gjetur dhe konfiskuar një tabletë ekstazi. MK ai ishte privuar nga liria, sqaroi SVR Veles.

Nga aty shtuan se pas dokumentimit të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës