Një person nga Kavadari ka sulmuar policët

Arrestimi
Arrestimi i policisë / Foto EPA

Policët nga Kavadari dje kanë ndaluar DD (45) nga qyteti, pasi i njëjti i ka sulmuar fizikisht, njofton MPB.

Mirëpo, në mbrëmje janë ndaluar B.D.(68), M.D.(65) dhe G.D.(42), të gjithë nga Kavadari, për pengim të policëve që kryenin veprime zyrtare.

Pasi çështja të dokumentohet plotësisht, do të pasojë një paraqitje e duhur.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës