Karolina po shijon Pulien piktoreske me bashkëshortin: Këngëtarja ka ndarë foto të bukura

Foto: Printscreen - Instagram

Dy javë më parë ylli ynë i popit Karolina Gocheva ka njoftuar publikun përmes profileve të tij në rrjetet sociale se fatkeqësisht i është dashur të anulojë koncertin Ohrid e cila ishte planifikuar për në 4 gusht, sepse ajo rezultoi pozitive për Covid-19.

Foto: Printscreen - Instagram

Pas karantinës dhe rikuperimit nga virusi, këngëtarja vendosi të pushojë dhe të mbushë bateritë për performancat e saj të radhës.

Foto: Printscreen - Instagram

Karolina ka shpërndarë foto të bukura në llogarinë e saj në Instagram dhe ka treguar për fansat e saj se po shijon Pulia të Italisë.

Foto: Printscreen - Instagram

Rajoni i bukur i Pulias është "thembra" si çizme e hartës italiane, e vendosur në jug të Italisë dhe është aq piktoresk sa duket sikur është pikturuar.

Foto: Printscreen - Instagram

Sipas “National Geographic” Pulia është në krye të destinacioneve që duhen vizituar, “New York Post” e quajti “Pulia magjike” dhe “Lonely Planet” e vendosi në listën e destinacioneve që duhet të vizitoni.

Foto: Printscreen - Instagram

Këngëtarja na ka gostitur mbrëmë me foto dhe video të shkurtra nga ky vend i bukur ku shijon shoqërinë e bashkëshortit të saj, artistit Mikhail Korubin.

Video e ditës