Kanye kërcënon, Kardashian mohon: A ka një kasetë të dytë seksi të Kim me Ray J?

kim kardashian ray jay
Foto: Profimedia

Kim Kardashian mohon se ka një kasetë të dytë seksi me të dhe Ray J, pasi bashkëshorti i saj Ye (i njohur më parë si Kanye West) tha se i kishte marrë një laptop me një regjistrim të tillë këngëtares.

Në fillim të kësaj jave, në një intervistë me Hollywood Unlocked Jason Lee, Ye tha se nxori një laptop me pamjet e Kardashian West dhe ish të dashurit të saj Ray Jay.

“Shkova dhe mora vetë laptopin e Ray-t atë natë. “E takova këtë njeri në aeroport, më pas qëndrova gjithë natën zgjuar, u ktheva dhe e dorëzova në orën 8 të mëngjesit”, tha Ye gjatë intervistës.

kim kardashian ray jay
Foto: Profimedia

West tha gjithashtu se gruaja e tij e larguar ishte aq e lehtësuar pasi ai ktheu laptopin sa ajo qau.

“Ajo po qante kur e pa. A e dini pse qau kur e pa në laptop? “Sepse tregon se sa është përdorur”, tha ai.

kim kardashian ray jay
Foto: Profimedia

Megjithatë, në një deklaratë të marrë nga media të ndryshme, përfshirë revistën People, një përfaqësues i Kardashian mohoi ekzistencën e një kasete të dytë seksi.

“Pas ekzaminimit, nuk kishte asgjë të padukshme seksualisht, vetëm pamjet në aeroplan në rrugën e tij për në Meksikë dhe pamjet në një klub dhe restorant në të njëjtin udhëtim. Kim mbetet e vendosur në besimin e saj se nuk ka asnjë regjistrim të ri të dytë. “Pas 20 vitesh, ajo me të vërtetë dëshiron të vazhdojë këtë kapitull duke u fokusuar në gjërat pozitive që ajo vazhdon të bëjë si nënë, sipërmarrëse dhe avokate për drejtësi dhe reforma”, thuhet në deklaratë.

kim kardashian ray jay
Foto: Profimedia

Kaseta origjinale e seksit me Kardashian dhe Ray Jay u filmua ndërsa çifti ishin në lidhje në vitin 2003, dhe u bë publike në vitin 2007, pikërisht kur familja Kardashian transmetoi shfaqjen e tyre reale televizive Keeping Up With The Kardashians. Ylli i realitetit foli vazhdimisht për ndikimin e kasetës seksuale në jetën e saj.

“Përpiqem të mos pendohem, por ndoshta është e vetmja gjë që do të doja të mos ekzistonte. Nëse mund të fshij ndonjë gjë nga budallallëqet që kam bërë në jetën time, ndoshta është ajo. "Dhe kjo është më shumë sesa thjesht të jesh nënë," tha Kim gjatë një reprezentimi të "Keeping Up With The Kardashians", i cili u transmetua në fund të vitit të kaluar.

Kardashian – e cila paraqiti kërkesën për divorc nga Kanye në shkurt 2021 pas shtatë vitesh martesë – së fundmi ishte e lidhur me komedianin dhe aktorin Pete Davidson. Në të kundërt, aktorja Julia Fox - e njohur më së shumti për rolin e saj në filmin e vëllezërve Safdi "Uncut Gems" - ka konfirmuar publikisht marrëdhënien e saj me Ye në disa postime në blog për revistën Interview.

EPA
Foto: EPA / JASON SZENES
Video e ditës