Kanali 5: Më 7 shkurt bashkëshortja e Arben Taravarit u punësua në Ministrinë e Arsimit

Arben Taravari - Kryetar i Aleancës së Shqiptarëve / Foto: Sloboden pechat/Dragan Mitreski

Bashkëshortja e kandidatit për president të opozitës shqiptare dhe kreut të Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, është punësuar në Ministrinë e Arsimit më 7 shkurt, bën të ditur ajo. Kanali 5 

Sipas vendimit, Nora Taravari punësohet si ndihmës shefe e departamentit për ekuivalencë dhe nostrifikim në Ministrinë e Arsimit.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës