Çfarë meshkujsh tërhiqni sipas shenjës suaj të horoskopit? Luanët tërhiqen dhe kur janë me pizhame, Akrepat duan burra pasionantë

Foto: Profimedia

Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo dëshironi të gjeni një partner, ka diçka të veçantë tek ju që astrologët thonë se është shkruar në yje. Çfarë lloj meshkujsh tërhiqni?

Dash

Kjo zonjë "e ngurtë" është një magnet për meshkujt që dëshirojnë eksitim dhe udhëtime intensive. Të varurit nga aventurat dhe udhëtimet me siguri do të tërhiqen nga një vajzë e lindur në shenjën e Dashit dhe asaj i pëlqen të ketë një partner që ushqen dëshira të ngjashme për të arritur një kënaqësi të përsosur në marrëdhënie.

Dem

Demi e di se çfarë do të thotë të duash dhe t'i besosh dikujt dhe ia dorëzon veten plotësisht personit që do. Meshkujt që kërkojnë femra të relaksuara dhe të sigurta me siguri do të çmenden për ju.

binjakë

Hipokrizia është një tregues për një mashkull që e presin emocione të ndryshme dhe pikërisht kjo ju tërheq. Meshkujt që tërheqni shpesh janë impulsivë dhe të gatshëm për përvoja të reja. Ata ndjekin zemrën tuaj dhe prandaj ju gjetën.

Kancer

Një shenjë sensuale, e thellë dhe e ndjeshme që e di se çfarë do të thotë të jesh në një marrëdhënie me dikë. Gaforret thjesht nuk kujdesen për paratë dhe pamjen. Sa më i ndjeshëm të jeni, aq më tërheqës jeni për ta. Meshkujt që bëhen të fiksuar pas jush janë ata që kërkojnë dashurinë.

Dashuri

Raftet mund të tërhiqen kur të duan. Ato rrezatojnë edhe vetëbesim, edhe bukuri, edhe kur zakonisht janë të veshur – me tuta apo pizhame. Ato janë lozonjare, të sigurta dhe tërheqëse, të parezistueshme për meshkujt që kërkojnë femra të sigurta.

Virgjëresha

Virgjëreshat konsiderohen si shenja më modeste dhe më e përshtatshme përsa i përket emocioneve, prandaj shpeshherë nuk i tërheqin meshkujt e ndjeshëm. Virgjëresha nuk ka kohë për diskutime emocionale. Nëse një mashkull është çmendur për ju, mund të besoni se kjo është për shkak të bukurisë, inteligjencës dhe shpirtit tuaj të bukur.

Peshorja

Kjo shenjë e di se çfarë do të thotë të jesh në gjendje të balancosh. Është e natyrshme të tërheqësh burra që kërkojnë stabilitet dhe paqe. Ata kanë nevojë për dikë që do ta shohë botën nga këndvështrimi i tyre, nga këndvështrimi i tyre dhe do të kuptojë këndvështrimin e tyre.

Akrepi

Çdo Akrep ka një pasion të fortë për jetën, por sipas kushteve të tyre. Disa do të digjen në atë flakë, por ata që ju kuptojnë do të arrijnë në kohë dhe do të qëndrojnë. Meshkujt që tërhiqni aspirojnë pasionin e pastër.

Shigjetari

Kjo shenjë ka një fuqi që rrallëherë e zotëron, dhe kjo është sensi i humorit. Ju dini si t'i bëni njerëzit të buzëqeshin. Humori që vëreni nga të gjitha anët, kjo karakteristikë e juaja është diçka që i tërheq në mënyrë të jashtëzakonshme meshkujt.

Bricjapi

Shenja për të cilën ndoshta jeni të kujdesshëm është Bricjapi. Një person plotësisht i pasigurt do t'i dorëzohet plotësisht mbrojtjes së atij me të cilin është në një lidhje. Tani që e thamë këtë, le të përmendim se do të fitoni një mashkull që qëndron fort në tokë dhe nuk kërkon ndihmë por një partner që do të jetë mbështetja e tij.

Ujori

Një burrë që bie në dashuri me një grua Ujori shpesh kërkon një partner që do të inkurajojë atë që është "seksi, joshëse" tek ai. Meqenëse ata që janë të lirë nga natyra, rrallë gjykojnë sjelljen e njerëzve të tjerë… Prandaj, njeriu që ju dëshiron me siguri do të kërkojë pranim. Ujori shpesh bie në dashuri me burra që duan që partneri të inkurajojë më të mirën prej tyre.

peshk

Shenja që ushqen mendime të thella ndoshta do të njohë diçka të veçantë edhe tek ju. Meshkujt që janë në kërkim të vetvetes, duke kërkuar thellësi, emocionale dhe shpirtërore, do të çmenden për këtë shenjë.

 

Video e ditës