Një gruaje 21-vjeçare nga Shkupi i është gjetur marihuanë dhe policia e ka ndaluar

Kanabis/ Foto EPA-EFE/Ana Escobar

Njëzet e një vjeçare nga Shkupi është arrestuar dje pasi iu gjet marihuana.

“Me datë 25.02.2024 në ora 21.50:21 në zonën e Bit Pazarit në Shkup, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë Intervenuese në SVR Shkup ia kanë hequr lirinë J.K. saj”, bëjnë të ditur nga MPB.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës