Josipa Lisac u mbrojt: Nuk desha të ofendoj Aleksandra Prijoviqin, më ke shtrembëruar fjalët

Foto: Instagram/Aleksandra Prijović/Josipa Lisac

Këngëtarja kroate Josipa Lisac (74) ka reaguar ndaj titujve dhe shkrimeve të mediave për deklaratat e supozuara që ajo ka bërë për këngëtaren Aleksandra Prijovi. (28).

“Ditët e fundit kam lexuar fjalë rrëqethëse nga portale të ndryshme për fyerjen që i kam bërë Aleksandra Prijoviqit.

Por këto nuk janë fjalët e mia. Ato fjalë janë të sajuara - ato janë tuajat.

Ata janë jashtëzakonisht keqdashës dhe të rrezikshëm.

Qëllimi i tyre është të sjellin trazira dhe urrejtje mes njerëzve.

Pse kënaqeni kur u shkaktoni dëm të tjerëve?

Ti po më lëndon. Në të njëjtën kohë, përmes titujve vulgarë, lëndove edhe Aleksandrën e re! Ju lëndoni njerëzit. Pse?”, ka shkruar Lisac në rrjetet sociale.


Kujtojmë, Josipa Lisac së fundmi ka pasur një koncert në Qendrën Sportive në Zagreb dhe në rrjetet sociale është shfaqur një video në të cilën thotë se “nuk i takon” në Arenën e Zagrebit. Shumëkush e interpretoi atë deklaratë si një kritikë për koncertet e shpeshta të yjeve të turbofolk-ut që mbahen atje së fundmi.

@leshotok logjikisht nga Doma sportova 🧡 @Josipa Lisac Fox #josipalisac #dnevnikjedneljubavi ♬ meni tamo thjesht nuk është një vend Josipa Lisac – IDEM NA DORU NA 10k FOLOVERA

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës