Josipa Lisac komentoi fenomenin e Aleksandra Prijoviqit: Nuk ka vend për xhelozi

Foto: Printscreen / Instagram

Fenomeni Aleksandra Prijoviq ka qenë tema kryesore në rajon ditët e fundit. Fakti që arriti të shitej edhe pesë koncerte në Zagreb tërhoqi shumë vëmendjen e fansave dhe të të famshmëve. Tani dhe Josipa Lisac shpallur për këtë temë.

“Pse të mos kemi zgjedhjen tonë?”, është përgjigjur ajo pyetjes së gazetarit për të ftuarit muzikorë në Kroaci.

“Dhe unë kam koncerte të plota dhe të shitura, edhe të tjerët kanë koncerte të plota dhe të shitura, këtu nuk ka vend për xhelozi. Nuk dua të them asgjë kundër kësaj”, theksoi diva muzikore.

“Sidomos nëse ka ende njerëz që kanë paguar biletat, kështu që është fantastike. Sepse di për disa koncerte për të cilat shpërndahen gjysmë bileta. A ka drejtësi? Une nuk e di. Por nëse jeni gati për një koncert dhe mund ta shesni, shkëlqyeshëm! Nuk ka asgjë për të thënë. Fjalët këtu tingëllojnë pa kuptim. Kur bën një raport nga koncerti shikon gjithçka”, përfundoi ajo.

Aleksandra Prijović mbajti koncertin e saj të pestë në Arena Zagreb dhe u bë rekordmene absolute. Në koncertin e pestë, si dhe në ato të mëparshmet, u mblodhën mijëra fansa të saj.
Biletat për tre koncertet e para janë shitur për 24 orë, ndërsa për të katërtin pak më shumë se 48 orë. Dhe koncerti i pestë u shit në vetëm pak ditë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës