Ai u rrah: Përdoruesit e Twitter gërmuan fotot e Elon Musk ndërsa ai ishte me Amber Heard

Elon Musk, Amber Heard, Foto: Instagram, EPA

Amber Heard dyshohet se ka rrahur ish-djaloshin miliarder Elon Musk, dhe fotot e tij me të nxira në kokë kanë vërshuar ditët e fundit në rrjetet sociale.

Johnny Depp ka paditur Amber Heard për shpifje prej 50 milionë dollarësh, dhe kaseta e gjykatës është ndoshta një nga telenovelat më të mëdha të Hollivudit të të gjitha kohërave, e cila ndiqet nga shikuesit në mbarë botën pothuajse çdo ditë.

Amber Heard dhe Elon Musk / Foto: Profimedia

Pjesa më e madhe e publikut mbajti anën e aktorit sepse Hurd u kap disa herë duke gënjyer dhe avokatët e Depp po përpiqen të vërtetojnë se klienti i tyre nuk e ka sulmuar kurrë fizikisht ish-gruan e tij, por se e gjitha ishte një gënjeshtër. Të njëjtën gjë pohojnë edhe fqinjët e tyre të cilët theksuan se nuk e kishin parë kurrë Amberin të mavijosur teksa kishin parë Depp-in.

Përdoruesit e Twitter gërmuan gjithashtu foto të ish-partnerit të saj, miliarderit Elon Musk, me mavijosje në kokë. Musk ra në dashuri me Heard gjatë divorcit të saj nga Depp, dhe ata u ndanë për herë të parë në vitin 2017 për shkak të orarit të ngarkuar.

FOTO | Një afat kohor i romancës midis Elon Musk dhe Amber Heard

“Sapo u ndava me një vajzë. Isha shumë e dashuruar dhe tani jam shumë e lënduar. Ajo u nda me mua më shumë se unë me të, mendoj. “Isha shumë i dëshpëruar dhe më duhej të përpiqesha të mos dukesha kështu”, tha Musk në një intervistë.

 

FOTO | Amber Heard Histori dashurie: Djem, vajza dhe burra

Video e ditës