Surpriza: Nick Jonas dhe Priyanka Chopra u bënë prindër përmes një surrogate

nik jonas prinka chopra
Foto: Printscreen / Instagram

Surprizë – Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë prindër!

Këngëtarja 29-vjeçare nga treshja “Jonas Brothers” dhe aktorja 39-vjeçare e “Matrix Resurrections” kanë postuar lajmin e mirë të papritur në profilet e tyre në Instagram, duke surprizuar plot gëzim fansat dhe ndjekësit e tyre.

“Jemi shumë të lumtur që mund të konfirmojmë se kemi lindur një fëmijë përmes një surrogate. Ne kërkojmë me respekt privatësinë në këtë kohë të veçantë ndërsa fokusohemi te familja jonë. “Faleminderit shumë”, kanë ndarë të dy në postimet në faqet e tyre.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Nick Jonas (@nickjonas)

Vetë Nick ishte i pari që komentoi postimin e tij, duke etiketuar gruan e tij Priyanka dhe duke shtuar një zemër emoticon në etiketën e saj.

Ky lajm gëzon veçanërisht fansat pas thashethemeve shqetësuese se çifti mund të jetë në një fazë divorci pasi Priyanka fshiu mbiemrin e bashkëshortit të saj Jonas nga profili i saj në Instagram.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Nick Jonas (@nickjonas)

Vëllai i madh i Nick, Joe Jonas, la emoticon me një zemër në seksionin e komenteve të të dy postimeve. Vëllai i tij Kevin bëri të njëjtën gjë.

Nick dhe Priyanka fillimisht filluan të takoheshin në maj 2018 dhe u fejuan vetëm tre muaj më vonë. Çifti u martua në dhjetor 2018 dhe ky është fëmija i tyre i parë së bashku.

Nick është anëtari i tretë dhe i fundit i vëllezërve Jonas që bëhet baba. Vëllai i tij Kevin është babai i vajzës shtatëvjeçare Alena dhe vajzës pesëvjeçare Valentina. Vëllai i tij Joe është babai, vajza njëvjeçare Villa.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Priyanka (@priyankachopra)

Njoftimi u pasua nga detaje të reja - Nick dhe Priyanka takuan një vajzë, dhe foshnja lindi të shtunën, më 15 janar në një spital në Kaliforninë Jugore.

Vetëm një ditë para lindjes, Nick dhe Priyanka u panë duke shëtitur qentë e tyre në një plazh në Del Mar, afër San Diegos.

Emri i vajzës nuk dihet ende.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Priyanka (@priyankachopra)

Vetëm pak muaj më parë Priyanka ndau në fakt një batutë me këtë temë gjatë episodit “The Jonas Brothers Roast”, e cila tashmë është rishfaqur në publik, pasi duket se në thelb ajo po e shpallte lajmin për vogëlushin pa e kuptuar askush.

Gjatë pjesës së “pjekjes” nga Priyanka, ajo komentoi se si ajo dhe Nick janë të vetmit pa fëmijë.

“Nëse nuk e dini, ne jemi i vetmi çift që ende nuk kemi fëmijë. Kjo është arsyeja pse unë jam i emocionuar për të postuar këtë postim. Me fal zemer. “Nick dhe unë presim që ajo të dehet sonte dhe të shkojë të flejë nesër!”, tha Prijanka në performancë.

Kamera iu drejtua Nick-ut dhe e shfaqi atë në një edicion nervoz sepse Priyanka po fliste. Tani e dimë se ai ndoshta ishte nervoz që ajo do ta merrte vërtet lajmin.

Video e ditës