Një BMW është djegur në Kapistec, nga zjarri është përfshirë edhe një furgon Ford

Kamion zjarrfikës maqedonas / Foto: Arkiv

Dje rreth orës 2:XNUMX në SVR Shkup është raportuar se ka rënë zjarr në veturën e pasagjerëve BMW me targa të Shkupit, në pronësi të dyzet e dy vjeçarit T.A. nga Shkupi.

Nga zjarri është përfshirë edhe një furgon Ford me targa të Shkupit, në pronësi të personit juridik nga Shkupi”, njofton MPB.

Zjarri është shuar nga një ekip i Brigadës Zjarrfikëse të Shkupit, dhe askush nuk është lënduar.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës