Një grua është zhdukur nga Gjorçe Petrovi, për të po kërkohet

Foto: MIA

Një grua 51-vjeçare nga lagjja Gjorçe Petrov në Shkup është zhdukur dhe bashkëshorti i saj ka raportuar në polici, njofton MPB.

“Me datë 21.03.2023 në ora 09.30:65 në Stacionin Policor Gjorçe Petrov, M.S.(51) nga Shkupi ka raportuar se bashkëshortja e tij T.S është larguar nga shtëpia. (XNUMX)”, thonë nga policia.

Po merren masa për gjetjen e gruas.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës