Një burrë është zhdukur në Veles, ka raportuar nipi në polici

Një burrë pesëdhjetë e nëntë vjeçar është raportuar i zhdukur në Veles dje në orën 19.00:XNUMX, sipas Departamentit të Punëve të Brendshme të Velesit.

Zhdukja u raportua nga nipi i tij, i cili tha se xhaxhai pesëdhjetë e nëntë vjeçar D.P është larguar nga shtëpia e tij ku jetonte vetëm.

SVR Veles thotë se hetimet janë duke vazhduar.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË