Një vajzë 17-vjeçare është zhdukur në Beograd, prindërit e saj frikësohen se ajo është rrëmbyer

Publiku serb është në kërkim të Sara Petrovic, pasi ajo u zhduk mesditën e sotme

Sara Petrovic (17) nga Borça e Beogradit është zhdukur sot rreth orës 13:XNUMX, për herë të fundit është parë pranë restorantit “Franš”. Raportojnë mediat serbe.

Nëna e saj, duke qarë, tha për mediat vendase se thjesht dëshiron ta gjejë fëmijën sa më shpejt të jetë e mundur dhe se dyshon se është rrëmbyer.

"Unë nuk di asgjë! Unë thjesht dua ta gjej atë sa më shpejt të jetë e mundur. Tani po shkoj në komisariat. Ajo po kthehej nga festa në Mlladenoc dhe që atëherë është zhdukur. E thirra, dikush e mori, dëgjova zhurmë në autobus, por nuk e dëgjova. Nuk e di se çfarë po ndodh! Po sikur të rrëmbehet fëmija im?”, ka thënë ajo për Telegrafin.

Pritnskirn – Instagram

Sipas informacioneve ajo ka hipur në autobus në stacionin e autobusëve afër Zelenit venac.

- Sapo tha se e zuri gjumi në autobus dhe që atëherë i kanë humbur të gjitha gjurmët. Në telefonin e saj telefonon një mashkull i panjohur. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për rrëmbim apo vjedhje – thuhet në një postim në Instagram.

Sara është 165 cm e gjatë, ka flokë dhe sy kafe dhe ka një strukturë të hollë. Sipas mediave serbe, ajo ishte e veshur me të zeza dhe mbante një çantë shpine të zezë.

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës