Çifti hollivudian tronditi publikun me zakonet e tyre higjienike: Mila Kunis dhe Ashton Kutcher zbuluan pse nuk i lajnë fëmijët

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher me fëmijët / Foto: Printscreen / Instagram

Ashton Kutcher и Mila Kunis tronditën fansat kur pranuan se nuk i lajnë fëmijët rregullisht, si dhe se nuk përdorin sapun. Disa do të thoshin se në shekullin e 21-të, veçanërisht kur je një yll i Hollivudit, nuk duhet bërë çështja e pastërtisë dhe higjienës, megjithatë, është e qartë se jo të gjithë mendojnë kështu.

Në rastin e çiftit të famshëm - Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, ish-bashkëshorti i Demi Moore, është e qartë se vlen rregulli i mëposhtëm - vetëm kur shihet se jeni pis, atëherë përdoret sapuni dhe uji. Në fakt, vetëm ujë. Sapun, vetëm kur nevojitet.

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher / Foto: Printscreen / Instagram

Gjegjësisht, çifti aktorësh së fundmi janë shfaqur në episodin e ri të podcast-it "Eksperti nga një kolltuk" të drejtuar nga kolegët. Dex Shepard и Monica Pedman, dhe ajo që kanë ndarë me ta ka lënë pa fjalë fansat e tyre.

Pasi Padman tha se përdorimi i përditshëm i sapunit bën që lëkura të humbasë vajrat natyrale, Ashton dhe Mila theksuan se pajtohen me këtë qëndrim dhe se në shtëpinë e tyre lajnë çdo ditë vetëm atë që nevojitet.

Ashton Kutcher me fëmijët / Foto: Printscreen / Instagram

“Unë nuk kisha ujë të nxehtë kur isha duke u rritur, kështu që sigurisht që nuk bëja dush gjatë gjithë kohës”, tha Mila Kunis, duke shtuar se fëmijët e tyre Wyatt (6) dhe Dimitri (4) nuk janë fëmijë që lahen rregullisht. “Unë nuk kam qenë një prind që lajë vazhdimisht të porsalindurin, asnjëherë”, shtoi aktorja.

Ashton vazhdoi duke shtuar:

“Nëse shoh papastërti mbi to, do t'i laj. Përndryshe, nuk ka kuptim. "A e dini se çfarë është kursimi i ujit dhe sendeve higjienike?!"

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher me fëmijët / Foto: Printscreen / Instagram

Çifti gjithashtu theksoi se ata shmangin përdorimin e sapunit dhe se shpesh përdorin alternativa natyrale.

Fansat siç pritej ishin në tronditje të plotë, ndonëse kishte nga ata që ishin dakord me stilin e jetesës së çiftit të njohur.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës