Përleshje në grup në mesditë në një kafene në Taftalidze, plagoset me thikë një i ri nga Shkupi.

Foto: MIA

Një përleshje mes pesë pjesëmarrësve ka ndodhur dje rreth mesditës në lagjen Taftalidze të Shkupit, me ç’rast është lënduar me thikë një 30-vjeçar nga Shkupi, njoftoi MPB.

“Më datë 28.11.2022 rreth orës 11.45:30 në SVR Shkup është raportuar se në një objekt hoteliere në rrugën “Londonska” në Shkup, në mes të tre personave nga njëra anë dhe D.J.(XNUMX) nga Shkupi ka ndodhur një përleshje fizike. dhe një person tjetër, nga ana tjetër. Gjatë konfrontimit është përdorur edhe një objekt i mprehtë, nga i cili ka mbetur i plagosur D.J., i cili është transportuar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza” për ndihmë mjekësore”, thuhet në njoftimin e policisë.

Po merren masa për zbardhjen e çështjes.

Video e ditës