Një grup djemsh e kanë mërzitur Marija Sherifovicin: "Epo, do të vrisja veten nëse djali im do të ishte i keq si ju"

Marija Serifovic
Marija Serifovic në "Yjet e Grandit" / Foto: Instagram, Marija Serifovic

Këngëtarja serbe Marija Serifovic (39) së fundmi ka mbajtur një koncert në Zvicër, ku është përballur me një situatë të pakëndshme.

Domethënë, një grup djemsh nga publiku e ngacmuan atë, ndaj ajo u përpoq t'i rregullonte me një fjalor "të lëngshëm".

Në videon e publikuar në platformën TikTok, dëgjohet Sherifovic duke u thënë atyre: “Ju të katër jeni sjellë kaq keq, është një ferr i vërtetë. Ju jeni shumë i pasjellshëm. Më falni, por duhet t'ju them. Nëse e kuptoni, dhe nëse nuk e kuptoni - përktheni për ta. Uh, u mërzita aq shumë sa do t'i qija nënën. Por nuk ka rëndësi, ata janë të rinj. Zoti e dhëntë djalin tim të tillë, do vrisja veten menjëherë. Të fal tani, herën tjetër - nuk do të fal”, tha Sherifovic.

Në video nuk shihet sesi ka rrjedhur gjithçka dhe nëse të rinjtë janë qetësuar apo situata është përshkallëzuar.

@tanjasrdjevic @Marija Serifovic 🩷👏🏻 #marijaserifovic #serifovic #dolaziljubav #drogacija #buditedobro # zurich #për ty ♬ Originalton – Tanja Srdjevic 🌹

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës