FOTO + VIDEO | Lumturia e tretë: Courtney Kardashian dhe Travis Barker thonë një "po" të fuqishme për një kështjellë në Itali

Courtney Kardashian dhe Travis Barker në Portofino, Itali, Foto: Instagram

Një javë pasi u martuan ligjërisht në Santa Barbara, Courtney Kardashian dhe Travis Barker në ceremoninë e tretë dhe më luksoze të martesës ata i thanë po kështjellës Castello Brown në Portofino të Italisë.

Në spektaklin e projektuar, nusja vesh një fustan mini nga Dolce dhe Gabbana me një vello të madhe të qëndisur me ikonën e Nënës së Zotit që Travis ka bërë tatuazh në kafkën e saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga travisbarker (@travisbarker)

Kompletoni look-un me grim dhe manikyr joshës në nuancën e baby rozë. Dhëndri dukej po aq verbues me një kostum të zi nga e njëjta shtëpi e modës luksoze italiane.

Mes të ftuarve ishte e gjithë familja Kardashian-Jenner, pra vëllai dhe motrat e Courtney-t, si dhe fëmijët e saj, Mason, Penelope dhe djali Raine. Babai i tyre Scott Disick nuk ishte i pranishëm, sepse ai dyshohet se nuk kishte marrë një ftesë, raporton Faqja Gjashtë. Ndërkohë, Barker kishte në krah djalin Landon, vajzën Alabama dhe njerkën Atiana De La Hoya për ditën e madhe.

Persona të tjerë të famshëm në ceremoni përfshinin shokun e grupit të Barker's Blink-182, Mark Hoppus dhe mikun dhe bashkëpunëtorin Machine Gunn Kelly.

Të sapomartuarit fillimisht “u martuan” në një dasmë të rreme në Las Vegas në prill. Pasi interneti u vërshua nga dasma e tyre spontane, çifti konfirmoi se ceremonia ishte vetëm për argëtim, pasi nuk morën leje për t'u martuar.

Courtney Kardashian dhe Travis Barker u martuan në fshehtësi: Martesa nuk është e ligjshme

Sex and rock and roll: Courtney Kardashian dhe Travis Barker ndajnë fotot e dasmës

Foto: Instagram

Çifti më pas u martua ligjërisht në qendër të qytetit Santa Barbara, Kaliforni, më 15 maj. Gjyshja e Courtney, Mary Joe Campbell dhe babai i Travis, Randy Barker, ishin të pranishëm në dasmë si dëshmitarë.

Foto: Instagram
Foto: Instagram
Video e ditës