FOTO + VIDEO | Tatjana Lazarevska në festë: festë e çmendur, urime për ditëlindje dhe kënaqësi në maksimum

Tatjana Lazarevska / PrintscreenFacebook
Tatjana Lazarevska / PrintscreenFacebook

Këngëtarja jonë popullore e cila prej kohësh jeton me familjen në Melburn të Australisë, Tatjana Lazarevska, dje ka shpërndarë video dhe foto nga një festë e ditëlindjes ku po kalon një kohë të çmendur.

FOTO | Australia i pëlqen: Këngëtarja popullore Tatjana Lazarevska me foto të djemve të saj të rritur

Këngëtarja ndan rregullisht foto nga performancat e saj, udhëtimet, familjarët në profilet e saj në Facebook dhe Instagram dhe kësaj radhe ka befasuar ndjekësit me postime nga disa performanca të saj.

Gjegjësisht, ajo së fundmi ka shpërndarë videon se si këndon këngën “Two Music” ku ka marrë komente të panumërta të këndshme për këngën, me urime për ditëlindjen e 50-të të celebrites.

Më pas ai postoi disa foto të ndryshme verore me fustane të mrekullueshme, me hashtag #birthdayparty dhe disa video në profilin e tij në Facebook duke uruar gjyshin Vanço për ditëlindjen e tij të 90-të, ku kërcen me një kostum portokalli me familjen e personazhit të famshëm.

“Ja ku jemi në festën në një penthouse të bukur, në katin e 14-të... Sa për të parë poshtë, do të më bie të fikët!” thotë ai në video.

Argëtimi për Tatianën është padyshim i garantuar, kudo që ajo shfaqet!

Video e ditës