FOTO+VIDEO | Të gjithë sytë te Tamara Kaliniç: Influencuesja më e famshme serbe ka shkelur në tapetin e kuq në Kanë

Foto: Profimedia

Influencuesi më i famshëm serb Tamara Kaliniq u shfaq në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë, dhe me pamjen e saj tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Bukuroshja serbe është shfaqur në premierën e filmit "Horizon: An American Saga" ("Horizon: An American Saga") me një fustan të kuq të ndezur me të çarë, ndërsa kombinimin e ka kompletuar me sandale floriri dhe një gjerdan e vathë floriri.

Foto: Instagram/Tamara Kalinic
Foto: Instagram/Tamara Kalinic

Kujtojmë, Kaliniq e gjeti veten në listën e 10 influencuesit më të mirë në vitin 2021, dhe në vitin 2019 ishte edhe në listën e 100 ndikuesve më të suksesshëm në Britaninë e Madhe, të publikuar nga revista “Sunday Times”.

Ajo numëron 1,7 milionë ndjekës në Instagram, me të cilët ka ndarë foto nga edicioni i saj i edicionit të sivjetshëm të këtij festivali prestigjioz të filmit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës