FOTO + VIDEO | Ajo është vetëm në shtëpi: None Nedelkovska e piu kafen e parë buzë liqenit të Velesit

jo të dielën
None Nedelkovska / Foto: Printscreen / Instagram

Asnjë Nedelkovska fitoi zemrën e publikut maqedonas me paraqitjen në emisionin për talentet e reja muzikore “Idol”.

Ata ishin të famshëm dhe të kërkuar, por ata thanë "Mirupafshim": Këta këngëtarë maqedonas u larguan nga Maqedonia përgjithmonë (VIDEO)

Edhe pse prej vitesh nuk kemi dëgjuar ndonjë gjë të re sa i përket muzikës, sërish besojmë se askush nuk i ka harruar hitet e saj të shumta.

FOTO | Ditëlindja ajvar "ëmbëlsirë": Sa vjeç është i riu Asnjë?

Askush nuk ka punuar në varkë për disa kohë dhe ka udhëtuar nëpër botë. Por, siç thonë ata, ai është vetëm në shtëpi.

Ish-këngëtarja e lumtur ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram një video të mbërritjes në aeroportin e Shkupit.

“Po kthehem në shtëpi, nga dielli në borë”, ka shkruar None në përshkrimin e videos.

Dhe sigurisht, nuk mund të mungonte të pinte kafe buzë liqenit të Velesit “Mladost”.

“Mirëserdhe në Veles bukuroshe”, “Gëzuar”, “Asnjë, do të thotë që nuk bën dot pa ujë rreth teje”, “Mirëserdhe Nonence”, “Kalofsh bukur Asnjë”, janë disa nga komentet nën postimet e saj.

Se ku do të ecë Neelkovska dhe sa do të qëndrojë në vend, mbetet të shihet.

Video e ditës