FOTO+VIDEO | Ronaldo i prishi festën e ditëlindjes Georgina

Foto: Printscreen/Twitter/Instagram

Georgina Rodriguez festoi ditëlindjen e saj të 29-të në një restorant luksoz në Riad, por festën e prishi i fejuari i saj, një futbollist i njohur. Christiano Ronaldo.

“Kam mbushur 29 vjeç i rrethuar nga njerëz dhe njerëz të vegjël që i dua me gjithë zemër. I jam jashtëzakonisht mirënjohës Zotit për gjithçka. Faleminderit të gjithëve që gjetët një moment për të më uruar dhe për të dërguar kaq shumë dashuri”, ka shkruar Georgina në Instagram me një sërë fotosh nga festimi i ditëlindjes.

Për atë rast, Georgina kishte veshur një fustan të bardhë të ngushtë që i vuri në pah kthesat e saj. Ajo ka festuar ditëlindjen e rrethuar nga familjarët dhe miqtë, ndërsa mediat e huaja raportojnë se modelja dhe futbollisti nuk kanë hyrë në restorant në të njëjtën kohë. Festuesi mbërriti i pari me fëmijët. Georgina kishte një pamje serioze në fytyrë dhe kamerat e kapën duke u ankuar.


Më pas erdhi Ronaldo me miqtë e tij. Kjo padyshim që e shqetësoi Georginën, pasi futbollisti ishte në qendër të vëmendjes dhe të gjithë po e fotografonin, ndërsa ajo ra në plan të dytë. Fansat e shumtë e prisnin Ronaldon, ndaj pas festës e lanë me kërkesa për foto dhe autografe. Më pas Georgina ishte edhe një herë nën hijen e tij.


Spanjollja nuk ka treguar ende se çfarë i ka dhënë të fejuarit për ditëlindjen e tij dhe i ka dhuruar një Royce-Rolls të shtrenjtë për Krishtlindje.

Kujtojmë se Ronaldo dhe Georgina janë në një lidhje që nga viti 2016 dhe kanë vajza Alana (5) dhe Bella nëntë muajshe. Me ndihmën e nënave surrogate, futbollisti solli në jetë djalin e tij Christian Ronaldo Jr. (12) dhe binjakët Eva dhe Mateo (5).

FOTO: Georgina Rodriguez pozon përpara një avioni privat

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shkojnë me pushime: Vera e parë me një anëtar të ri të familjes

FOTO | Cristiano Ronaldo njoftoi pas vdekjes së djalit të tij: Nëna dhe foshnja janë në shtëpi

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës