FOTO + VIDEO | Ronaldo i bëri një surprizë të pabesueshme Georginës në Dubai: Futbollisti mbaroi!

Georgina Rodriguez
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo / Foto: Printscreen / Instagram

Christiano Ronaldo Ai ka përgatitur një surprizë të pabesueshme për të fejuarën e tij Georgina Rodriguez për ditëlindjen e saj.

Futbollisti i njohur “zgjodhi” ndërtesën më të lartë në botë, Burj Khalifa në Dubai, i cili shkëlqeu me imazhin e të dashurit të tij!

Georgina dje ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të dhe atë ditë e ka kaluar me Ronaldon dhe familjen e saj në Dubai, ku klubi i Manchester United po pushon në një klimë më të ngrohtë dhe po përgatitet për vazhdimin e sezonit.

Ronaldo ka postuar edhe një video në llogarinë e tij në Instagram duke e uruar për ditëlindjen dhe Georgina është tronditur dukshëm nga surpriza.

“Kështu mbyllet një ditë interesante, nuk kam fjalë. Faleminderit, faleminderit dhe faleminderit, Cristiano. “Nuk mund të më bësh më të lumtur se kaq”, ka shkruar Georgina.

Video e ditës