FOTO+VIDEO | Robert Bilbilov dhe Leyla Ramkovska të dashuruar në Nice: Ata shijojnë qytetin para fillimit të Festivalit të Këngës Junior Eurovision

Foto: Printscreen / Instagram

Pasi konfirmuan publikisht se ishin në një lidhje, Robert Bilbilov dhe Leyla Ramkovska nuk e fshehin sa shumë janë të dashuruar dhe publikojnë shpesh foto dhe video të përbashkëta, ndërsa tani kanë treguar edhe se si e shijojnë Nice.

Muzikanti ka publikuar disa foto dhe një video në profilin e tij në Instagram, ku shihet se i pëlqen shumë ky udhëtim në një nga destinacionet turistike më të vizituara, ku ka det të pastër, plazhe atraktive, bare, disko dhe ku pothuajse çdo dita është një përvojë e paharrueshme.

“Dita e parë në Nice”, thuhet në fotot ku zbuluan një pjesë të atmosferës në qytet.

Foto: Instagram / justrbproduction
Foto: Instagram / justrbproduction

Në foto mund t'i shihni duke ecur nëpër qytet, duke ngarë biçikletat, duke vizituar kështjellën në Nice dhe duke shijuar bukurinë e rivierës franceze dhe nuk ka dyshim se ata janë vërtet të dashuruar.

Foto: Instagram / justrbproduction
Foto: Instagram / justrbproduction

Meqë ra fjala, Eurovizioni i Junior do të mbahet në Nicë më 26 nëntor, ku e reja Tamara Grujeska do të na përfaqësojë me këngën “Më thuaj, më thuaj kush”. Bilbilov së bashku me Darko Dimitrov dhe Kosta Petrov janë autorë të kësaj kënge.

Foto: Instagram / justrbproduction

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës