FOTO + VIDEO | Këngëtarja Kristinja Todoroviq humbi 88 kilogramë: E panjohshme!

Krstinja Todoroviq
Krstinja Todorovic / Foto: Printscreen Instagram / YouTube

Ish-konkurrent në emisionin muzikor serb Krstinja Todoroviq me transformimin e saj fizik ajo magjepsi fansat e saj, por edhe shikuesit para ekraneve të vegjël.

Vajza 24-vjeçare nga Podgorica para dy vitesh është shfaqur në emisionin “Yjet e Grandit”, ku është kritikuar për pamjen e saj, ndaj padyshim që kritikat kanë ndikuar pozitivisht tek ajo, nga 160, tani peshon 72 kg. .

Drejtori i emisionit muzikor, Sasha Popoviq, gjatë transmetimit të emisionit i ka premtuar kandidatit se do të paguajë për operimin e heqjes së lëkurës së tepërt, nëse humb peshë dhe premtimin e ka realizuar.

Gjegjësisht, Krstinja të mërkurën ka postuar në rrjetet sociale nga spitali me një foto të luleve pranë shtratit të spitalit, por edhe vetes, duke treguar se operacioni ka shkuar mirë.

“Operacioni u përfundua me sukses, jam krenar për ju”, ka shkruar bashkëshorti i ish-konkurrentes, përcjell “Blic”.

Pas operacionit, Krstinja falënderoi publikisht fansat e saj për mesazhet e mbështetjes, por edhe Sasha Popoviçin.

Video e ditës