FOTO+VIDEO | Ata u refuzuan: Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz nuk arritën të hynin në një klub nate në Paris

Foto: Vendetta / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Java e modës në Paris është duke u zhvilluar dhe shumë të famshëm kanë mbërritur në metropolin francez për të ndjekur shfaqjet magjepsëse të shtëpive luksoze të modës.

Mes tyre është edhe çifti i ri Brooklyn Beckham (24) dhe Nikolla Pelz (28), i cili u përball me një situatë të pakëndshme të mërkurën. Përkatësisht, ata donin të merrnin pjesë në një “after party” në klubin elitar të natës “Raputin”, por u refuzuan në hyrje.

Foto: Vendetta / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Siç shihet në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Beckham dhe Peltz janë përqafuar dhe kanë tentuar të hyjnë në klub. Pas një debati dy minutësh me sigurinë, ata nuk janë lejuar të hyjnë në klub. Ajo që djali i Victoria dhe David Beckham diskutoi me anëtarët e sigurisë mbetet e panjohur, por disponimi i tij ishte evident.

Asnjëri prej tyre nuk ka folur ende për këtë ngjarje.

VIDEO | “Mami Viktoria duhet t’i ketë pëlqyer vizatimi”: Brooklyn Beckham tregoi tatuazhin me imazhin e gruas së tij

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës