FOTO+VIDEO | Doppelgänger e Meghan Markle: Më sulmojnë për shkak të ngjashmërisë, por marr pije

Sidney Beckles/Meghan Markle/Foto: Printscreen/ Instagram/ Profimedia

Një vajzë është bërë hit viral në TikTok për shkak të ngjashmërisë së saj me Meghan Markle.

Sidney Beckless e cila është një “kopje” e Megan Markle po përballet me tallje në mediat sociale për ngjashmërinë e çuditshme me Dukeshën e Sussex.

Kjo filloi kur ish-aktorja Meghan Markle filloi të takohej me Princin Harry, por u bë një hit i vërtetë viral në vitin 2020, raporton New York Post.

@sidney.vb Listova një mori produktesh që mora! Deffo ia vlen reklamën🫶🏽 #fyp #tiktoktrending #makeup #prerë flokësh ♬ tingull origjinal – sidney.vb


Beckless pretendon se ajo nuk po merr ndonjë trajtim "mbretëror" për shkak të ngjashmërisë së saj me Meghan. XNUMX-vjeçarja ka marrë komente të panumërta në internet, duke përfshirë komente të drejtuara ndaj Markle si, "Ajo është një person i keq", "Unë nuk do të isha krenare të dukesha si ajo" ose "Më falni, njerëzit mendojnë se ju "Je gjithashtu një gënjeshtar." si ajo."

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Sid (@sidneybeckles)

“Shumica e komenteve i drejtohen posaçërisht Meganit dhe thonë se nuk duhet të jem krenare që i ngjaj asaj”, tha Bechless për portalin Nidtunnow. (NeedToKnow.Online). “Në përgjithësi njerëzit komentojnë për gjëra pozitive, më të zakonshmet si: “Mendova se ishte Meghan Markle”, “Ti dukesh si ajo, ajo është shumë e bukur”, dhe e njëjta gjë ndodh kur më shohin mua live”, shton Beckless.
Ndërkohë që vazhdimisht tallen në internet, ajo thotë live se nuk merr atë trajtim, përkundrazi, ngjashmëria e saj me Meghan-in i ka fituar pije falas gjatë netëve jashtë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Sid (@sidneybeckles)


Edhe pse bota mendon se ajo është një kopjuese e Meghan Markle, ajo nuk mendon kështu. “Mendoj se i ngjaj asaj nga disa këndvështrime, sidomos nëse flokët i kam të drejta, por përgjithësisht nuk do ta kisha menduar kurrë një gjë të tillë nëse nuk do të ma kishin vënë në dukje. Mendoj se kemi tipare të ngjashme të fytyrës, veçanërisht në buzëqeshje. “Mendoj se është një kompliment që njerëzit më krahasojnë me të, ajo është një grua e mrekullueshme”, pranon Beckless.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Sid (@sidneybeckles)


Beckless mendon se është mirë që njerëzit e njohin dhe komentojnë për të, por megjithatë, ajo nuk do të donte ta kalonte jetën dhe realitetin e saj nën hijen e një personi tjetër, ajo do të donte të njihej si vetvetja.

VIDEO | Harry dhe Meghan për herë të parë në publik pas kujtimeve tronditëse të princit

Ai gërmoi një varr me duar të zhveshura: Princi Harry shkroi për abortin spontan të Meghan në kujtimet e tij

Megan dhe Harry tregojnë se sa ka ndryshuar Archie: Ai është një bebe e gëzuar dhe këtë karakteristikë fizike e ka trashëguar nga Harry (FOTO)

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës