FOTO + VIDEO | Duuko Toshii e festoi ditëlindjen me miqtë, dhe Karleushaa dhe fëmijët paketuan valixhet e tyre

jelena karleushaa, dusko toшиi.
Jelena Karleushaa dhe Dushkoko Toshii / / Foto: Printscreen / Instagram

Ylli serb Jelena Karleuшаa çdo vit ajo punonte shumë për ditëlindjen e burrit të saj Dusko Tosiç të jesh i veçantë.

Për festimin e 36-vjetorit të tij, ajo organizoi një festë për ta kujtuar dhe të gjitha mediat e rajonit shkruajtën për të me ditë të tëra.

Dhuna në familje në vend të festës familjare: Jelena Karleushaa raportoi burrin e saj Duuko Toshii на Krishtlindjet

Edhe pse ata ishin ende në qendër të vëmendjes së publikut për lidhjen e tij të dyshuar me ish-bashkëshorten e këngëtarit Predrag Jovanoviç Blizanac, Ana Jovanoviç.

“Më vjen keq që Dushko është bllokuar në baltë dhe që për shkak të urrejtjes së dhimbshme ndaj meje, shkruhet gënjeshtra për atë që ka qenë gjithmonë një njeri besnik, familjar, i ndershëm, pa njolla. Këtë herë ai vendosi të padisë. “Mjaftoi kaq”, tha Jelena në atë kohë dhe megjithëse dukej se e kishin kapërcyer atë krizë në martesë, viti i ri solli probleme të reja.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Dusko Tosic (@duskotosic)

Kujtojmë se në shtëpinë e tyre këto Krishtlindje po ndodhte një dramë e vërtetë familjare, dyshohet se Dushko i ka dhënë një shuplakë Jelenës gjatë drekës familjare, për shkak të së cilës i është ndaluar afrimi për 30 ditë.

Padyshim që këtë vit ai nuk do të marrë dhuratë nga Jelena dhe duke gjykuar nga postimet e tyre në rrjetin social “Instagram”, Dushko ditën e djeshme e ka kaluar me miqtë dhe Jelena ka vendosur të largohet sërish nga Beogradi.

Ajo ka postuar një video ku tregon se është rrugës me shokun dhe menaxherin e saj Zoran Birtasevic dhe ka marrë me vete dy vajzat e saj Atina dhe Nika, duke mos treguar me mençuri se ku kanë shkuar.

Video e ditës