FOTO+VIDEO | Dramë në Grammy: Jennifer Lopez zemërohet me Ben Affleck

Foto: Profimedia/Screenshot/Twitter/Youtube

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck mori pjesë në ceremoninë e 65-të vjetore të Grammy Music Awards, të cilat u prezantuan të dielën.

Çifti i njohur tërhoqi sërish vëmendjen, veçanërisht Lopez në krijimtarinë e saj blu nga shtëpia e modës “Gucci”, të cilin e kompletoi me bizhuteritë e markës luksoze italiane “Bulgari”.

Jennifer Lopez / Foto: Rob Latour / Shutterstock Editorial / Profimedia

E ndërsa Lopez të jepte përshtypjen se po shijonte eventin festiv, Affleck dukej i painteresuar për gjithçka që po ndodhte rreth tij.

Në një nga videot nga ngjarja, Lopez shihet duke e qortuar dhe duke i thënë: “Lëlo. "Dukni më miqësore."

Ishin shprehjet e fytyrës së Affleck-ut që frymëzuan përdoruesit e Twitter-it të bënin shaka me të.

“Ben Affleck sillet sikur do të preferonte të ishte në Dunkin”, komentoi njëri prej tyre, duke iu referuar pasionit të tij të njohur për Dunkin' Donuts, që shet donuts dhe kafe.

“Ben Affleck, mbyll sytë nëse je mirë”, ka shkruar një tjetër.

Shumë bënë edhe shaka se ai dukej sikur mezi priste të dilte nga palestra dhe të pinte një cigare.

“Ben Affleck gjatë reklamave”, shkruhej në një postim me shaka.

Më shumë për temën:

Edicioni i 65-të i Çmimeve Grammy: Harry Styles, Sam Smith dhe Beyoncé shënuan mbrëmjen

Të veshurit më mirë dhe më të keq në Grammy: Një dekolte dhe një çarje që shkakton dhimbje koke

Thyen rekordin: Beyoncé me më shumë çmime Grammy të të gjitha kohërave

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës