FOTO + VIDEO | Anastasia Raznatoviq arkëtoi 10 mijë euro për ditëlindjen: Ceca dhe Nemanja Gudelj u takuan më në fund

Anastasia Raznatovic, Foto: Instagram

Sallatat, byrekët, llojet e ndryshme të mishit dhe makaronave, me një tryezë të ëmbël të veçantë në të cilën do të shërbehen ëmbëlsira, janë vetëm pjesë e spektaklit që Anastasia Raznatovic përgatisni atë për festimin e ditëlindjes së tij. Sipas Ndërlidhës, Këngëtarja 24-vjeçare ka ndarë dy mijë euro për ushqim dhe e gjithë ditëlindja do t’i kushtojë dhjetë.

Anastasia vendosi të financonte vetë të gjithë festën dhe nuk donte të merrte asnjë qindarkë nga e ëma. Pijet kushtojnë më shumë se ushqimi, sepse përveç lëngjeve dhe koktejeve të shtrydhura, u ofronte mysafirëve verëra dhe shampanjë të shtrenjta.

Për krahasim, torta kushtoi treqind euro simbolike, por shumë para u investuan për qiranë e restorantit, dekorimin dhe muzikën. Për të mbajtur gjithçka në edicionin më luksoz, edhe të ftuarit morën dhurata në këtë ditëlindje - Anastasia u angazhua personalisht në çdo segment të organizimit.

Duket se gjithçka duhej të ishte tip-top, pasi përveç ditëlindjes, të ftuarit kryesorë ishte i dashuri i saj. Nemanja Gudelj dhe familjen e tij, të ardhur nga Spanja.

Ceca, krenare mendoi menjëherë në orët e vona në një mënyrë specifike për ta uruar vajzën e saj për ditëlindjen dhe e gjitha kjo me mbështetjen e gjithë familjes Gudelj, në krye me Nemanjan, e cila erdhi në Serbi për këtë ditë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga CECA (@cecaraznatovic)

Diva e folkut ka publikuar një video nga vila e familjes, ku ka uruar veten dhe vajzën e saj për ditën më të lumtur me shampanjë dhe një kuti plot me trëndafila të kuq me shkrimin “Të dua”.

Vëllai i Nemanja Gudelj, I dashur ka postuar një foto familjare në llogarinë e saj në Instagram ku shkruante “GËZUAR DITËLINDJA NUSES”, ndaj duket se spekulimet për hyrjen e Anastasias në këtë familje nuk janë më sekret. Të buzëqeshur dhe me humor të mirë, të gjithë gëzohen dhe bëjnë dolli.

Foto: Instagram

 

Video e ditës