FOTO | “Pse duhet të “tamburohet” goja: Antonia Gigovska për komentet “urrejtje” dhe gjoja ndarjen me Ivanin

Foto: Printscreen - Instagram

Këngëtarja jonë e njohur Antonia Gigovska është vazhdimisht në hap me trendet botërore. Për look-un e saj “nga koka te këmbët” është përkujdesur një ekip profesionist stilistësh si nga vendi ynë ashtu edhe nga jashtë. Gigovska që nga fillimi ka punuar me profesionistë të lartë, jo vetëm për krijimin e muzikës, por edhe për paraqitjen e saj të plotë si një yll i ri i muzikës që ende pret një karrierë të shkëlqyer.


E reja Antonia i lidh fillimet e saj me spektaklin “Pink Stars” kur fitoi fjalë për fjalë zemrat e gjithë Ballkanit. Sot, ajo është një nga artistet më të shquara, duke u ngjitur me guxim në çdo majë që mund të imagjinojë.


Gigovska në intervistën për "Passkena" Ajo foli edhe për jetën e saj private, por edhe spekulimet për ndarjen e saj nga partneri Ivan.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Ivan Jovanov (@jovanov_ivan)

Këngëtarja mohoi spekulimet se ishte ndarë me këngëtarin, duke thënë se ajo ka ndarë shumë detaje nga jeta e saj private me publikun, përfshirë të gjithë partnerët e mëparshëm. Siç ka treguar këngëtarja e re "Passkena" Këtë vit ajo vendosi që jetën e saj private ta sjellë më pak në syrin vigjilent të mediave.


E stiluar gjithmonë në mënyrë perfekte, këngëtarja e re është frymëzim për fansat e saj të shumtë. Më shumë se 100.000 mijë ndjekës e ndjekin në mënyrë aktive në rrjetin social “Instagram”, nga vendi ynë si dhe një pjesë e madhe e vendeve të Ballkanit, veçanërisht nga Serbia fqinje.


Çdo foto e publikuar e Antonias pasohet nga një ortek komplimente dhe mbështetje për këngëtaren e re, por ka edhe përjashtime dhe për atë temë ka folur edhe këngëtarja. Gigovska theksoi se mendimet për të si artiste dhe si person janë të ndara, gjë që është normale.


Në një nga fotot e fundit të Gigovskës u shfaq një koment që na tërhoqi vëmendjen.

Pse duhet të “hapet” goja... gjithmonë. A përkulet shumë në atë pozë? – është komenti i një përdoruesi të rrjetit social “Instagram” dhe një ndjekësi i këngëtares, profili i së cilës është mbyllur.

Mirëpo, për pamjen e këngëtares së re gjithmonë ka komente më pozitive.

Video e ditës