FOTO | Fotot “hot” të aktores së interpretuar nga Silvana Armenulic në “Toma”: Tamara me sytjena dantelle transparente

Tamara Dragiçeviq / Foto: Instagram

“Tamara Dragiçeviq ka luajtur me mjeshtëri rolin e Silvana Armenuliqit në filmin hit Toma” dhe që atëherë nuk ka pushuar së foluri dhe shkruari për të.

Aktorja bukuroshe serbe Tamara Dragiçeviq (32) në llogarinë e saj në Instagram ka nderuar ndjekësit me foto sensuale por provokuese me të cilat fansat janë kënaqur. Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, ndaj shpeshherë i kënaq ndjekësit me foto të reja.

Tani ylli i filmit “Toma” ka pozuar me një sytjena dantelle të zezë në miniaturë, ndërsa fotot seksi i ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Ndonëse poston shpesh foto në rrjetin social Instagram, këtë herë ajo ka befasuar dhe mahnitur ndjekësit e saj me fotot sensuale ku pozon me sytjena dhe ka marrë shumë komente për pamjen e saj.

“E dashura ime, më e bukura, më e dashura, më e ëmbla, më e dashura, më e përsosura”, “Përsosmëri pa të meta. “Ti je e bukur Tamara”, janë vetëm disa nga komentet.

Aktorja serbe u bë veçanërisht e njohur në media pasi “ringjalli” personazhin e Silvana Armenuliç në filmin e njohur “Thomas”.

Përndryshe, Tamara shfaqet në “Toma” vetëm 10 muaj pasi solli në jetë fëmijën e dytë që lindi me bashkëshortin dhe kolegun e saj aktor. Peter Benchina me të cilin është i martuar që nga viti 2016.

Mjeku i “Toma” i përloti të gjithë! Bashkëshortja e Toma Zdravkoviqit ka treguar të vërtetën për doktorin

Është interesante që, Peter Benchina ka një rol të dukshëm edhe në filmin “Thomas”. Benchina luan doktori që trajtoi Tomasin.

Mjeku i “Toma” i përloti të gjithë! Bashkëshortja e Toma Zdravkoviqit ka treguar të vërtetën për doktorin

Video e ditës