FOTO | Koha nuk kalon për të: Ja si duket Vera Wang në ditëlindjen e saj të 73-të

Foto: Instagram

Projektuesi i modës Vera Wang dukej e papërshtatshme për moshën e festës së saj të 73-vjetorit, duke shpërndarë një sërë postimesh në Instagram të mërkurën vonë në mbrëmje, duke detajuar stilin e saj të festës.

Në postimin e parë, Wang e veshur me një ansambël të mrekullueshëm rozë prej dy pjesësh, me një fund deri në dysheme të çarë në mes, që tregon një palë pantallona të shkurtra që përputhen poshtë, mban një shishe Rose Proseko nga linja e saj e verërave Wang Party, e cila plotëson pamjen e saj magjepsëse. me një diademë mahnitëse për rastin e rëndësishëm.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Vera Wang (@verawang)

Postimi i dytë tregoi një tortë argjendi pothuajse shumë të bukur me shumë nivele të zbukuruar me trëndafila rozë, me shkronja të zeza nga inicialet e Wang që shërbenin si pjesa e sipërme e tortës dhe një video të stilistit të famshëm të fustaneve të nusërisë duke performuar një xhirim të "Signed, Sealed" Dorëzuar" nga Stevie Wonder me miqtë përballë një sfondi rozë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Vera Wang (@verawang)

“Unë festoj ditëlindjen time me ëmbëlsira dhe karaoke……dhe mesataren time të re rozë”, shkroi ajo në çdo grup fotografish.

Edhe pse Wang vetëm tani po u jep fansave një paraqitje të shkurtër të natës së saj të madhe, ditëlindja e vërtetë e ikonës së modës është 27 qershori.

Video e ditës