FOTO | Prezantuesja Vedrana Djordjevic u fejua në Zanzibar: "Kur të gjesh shpirtin tënd binjak..."

Foto: Printscreen / Instagram

Zonja maqedonase Vedrana Ѓorgjeevi. dhe partneri i saj prej kohësh, DJ dhe producenti Andrew Meller (emri i vërtetë i të cilit është Andria Antic), u fejuan në perëndimin e diellit në Zanzibar.

Foto: Instagram/Vedrana Djordjevic

Ata e kanë ndarë këtë moment romantik në profilet e tyre në Instagram përmes një fotoje, ku Andria është gjunjëzuar me një unazë në dorë.

Foto: Instagram/Vedrana Djordjevic

“Kur të gjesh shpirtin binjak... Është çështje kohe”, shkruan ai krahas fotos.

Pas njoftimit, çifti ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fytyrat e shumta publike.

Meqë ra fjala, Vedrana dhe Andria prej disa ditësh po shijojnë Zanzibarin, pasi kanë udhëtuar në të gjithë Evropën për performancat e DJ-së.

Foto: Instagram/Vedrana Djordjevic

FOTO+VIDEO | Parajsa mbi tokë: Vedrana Djordjevic po shijon me të dashurin e saj në Bali

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës