FOTO | Victoria Beckham bëri një festë legjendare për ditëlindje: David e nxori nga klubi me shpinë, Tom Cruise ndihmoi një fotografi që u rrëzua

Foto: Profimedia

Projektuesi i modës Victoria Beckham festoi 50-vjetorin e lindjes më 17 prill dhe të shtunën organizoi një festë të madhe ditëlindjeje në klubin luksoz privat “Oswalds” në lagjen elitare Mayfair në Londër.

Ndonëse dukej paksa e çrregullt teksa hynte në klub, ajo shkëlqeu me një fustan ngjyrë jeshile gjysmë transparente pa mëngë. Ajo e bashkoi këtë krijim spektakolar me byzylykë argjendi dhe ari në secilin dore dhe stiloi flokët e saj të gjatë kafe në valëzim.

Foto: GoffPhotos.com / Goff Photos / Profimedia
Feste me bashkëshortin e saj David Beckham dhe vajzën Harper / Foto: GoffPhotos.com / Goff Photos / Profimedia

Ajo mbërriti në klub me të gjithë familjen e saj - burrin e saj David Beckham, djemtë Brooklyn (25), Romeo (21) dhe Lundrim (19) dhe vajzën 12-vjeçare Harper.

Meshkujt e kësaj familjeje të njohur ishin të veshur zyrtarisht, por Cruz u dallua veçanërisht me një smoking të bardhë. Nga ana tjetër, Harper dukej e sofistikuar me një fustan të bardhë saten.

"Mezi pres të festoj me miqtë dhe familjen time!" Ju dua shumë të gjithëve”, ka shkruar Victoria krahas fotove.

David Beckham me djemtë e tij / Foto: Justin Goff / Goff Photos / Profimedia

Në festë morën pjesë ish-anëtarët e grupit muzikor "Spice Girls", ku ishte anëtare edhe vetë Victoria - Emma Bunton, Mel C, Mel B и Geri Halliwell. Gjithashtu, ndër yjet e njohur ishin Eva Longoria, Gordon Ramsey, Tom Cruise dhe shumë të tjera.

Emma Bunton dhe Mel C / Foto: TOT / Goff Photos / Profimedia
Mel B me shoqërimin / Foto: GoffPhotos.com / Goff Photos / Profimedia
Geri Halliwell / Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia
Eva Longoria / Foto: Chris_James / Lajme për bregdetin e Paqësorit / Profimedia
Gordon dhe Tana Ramsey / Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia
Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham / Foto: Chris_James / Lajmet e bregdetit të Paqësorit / Profimedia

Një nga momentet goditëse ishte kur Cruise, si një zotëri i vërtetë me sjellje, ndihmoi një nga fotografët paparacco, i cili u rrëzua teksa përpiqej të fotografonte të ftuarit e famshëm në festë.

Foto: Chris_James / Lajme për bregdetin e Paqësorit / Profimedia

Në orën tre e gjysmë të mëngjesit, Davidi e nxori Viktorinë nga klubi në shpinë dhe ata dhanë përshtypjen se kishin kaluar vërtet një natë të mirë.

Foto: Ed / Pacific coast news / Profimedia

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës